O webu

Web Zdendaki.net byl založen jako nástupce webu Zdendaki.wz.cz v roce 2016. Web Zdendaki.wz.cz jsem vytvořil 10.9.2013 ve 20:44. Byl na něm detektor státních svátků, registrace, přihlášení a odkazy na hry. Později bylo na něm více, méně to, co je právě zde. V roce 2016 jsem web přesunul na tuto adresu. V současnosti je zde kolem 15 aplikací, z toho některé se teprve vyvíjí.O autorovi

Ahoj, jmenuji se Zdeněk Kundrát a pocházím z Frenštátu pod Radhoštěm. Je mi 15 let. Baví mě počítače, webtvorba a železnice. Tento web tvořím pro zábavu a občas si vytvořím nástroj, který není běžně dostupný (např. Simulátor pragotronu).Kontakt
Ukázka mých prací

Staničář.wz.czmore_vert

Na tomto webu se nachází stanice do železničního simulátoru Staničář. Na tomto webu byl nedávno aktualizován design, takže teď vypadá mnohem lépe, než předtím.

Staničář.wz.czclose

Na tomto webu se nachází stanice do železničního simulátoru Staničář. Na tomto webu byl nedávno aktualizován design, takže teď vypadá mnohem lépe, než předtím. Zrychlilo se také načítání a zlepšila se přehlednost. Pokud jste také stavitel do simultoru Staničář, tak si zde můžete přidat i své vlastní stanice, podmínkou však je, aby byly optimalizované pro zobrazení na více monitorech. Pokud chcete mít i Vy podobný web, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.

Crazyfido.zdendaki.netmore_vert

Toto je web Minecraft serveru pro mého kamaráda. Je postaven na stejné šabloně, jako Staničář.wz.cz. Web je plně responzivní a má moderní design.

Crazyfido.zdendaki.netclose

Toto je web Minecraft serveru pro mého kamaráda. Je postaven na stejné šabloně, jako Staničář.wz.cz. Web je plně responzivní a má moderní design. Do webu bylo také zapracováno Minecraft server API od MCAPI.CA, které dokáže zjistit o stavu serveru, ale i o jednotlivých hráčích úplně všechno. Díky tomu se již při vstupu na web dozvíte, zda je server online, či offline. Zbytečný není ani detektor prémiového hráče podle nicku. Pokud jste správce někajého Minecraft serveru a chcete svůj web, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.

ŽelSim.wz.czmore_vert

Tento web jsem vytvořil pro potřeby svého YouTube kanálu Železniční Simulátory. Je postaven na staré šabloně a v budoucnu plnuji jeho velkou renovaci.

ŽelSim.wz.czclose

Tento web jsem vytvořil pro potřeby svého YouTube kanálu Železniční Simulátory. Je postaven na staré šabloně a v budoucnu plnuji jeho velkou renovaci. Celý web je jednostránkový, menu vás pouze přesune na určitou část stránky. Pokud se Vám takový web líbí a chtěli byste ho taky, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.

Zdendaki.4fan.cz (BLOG)more_vert

Tento web jsem postavil na WordPressu. Šablona sice není moje, ale alespoň jsem si ji přeložil. Jednou za čas tam přidám nějaký příspěvek. Jelikož nejsem žádný velký pisatel, tak tam jsou spíše kratší příspěvky.

Zdendaki.4fan.cz (BLOG)close

Tento web jsem postavil na WordPressu. Šablona sice není moje, ale alespoň jsem si ji přeložil. Jednou za čas tam přidám nějaký příspěvek. Jelikož nejsem žádný velký pisatel, tak tam jsou spíše kratší příspěvky. Sice zde tento web úplně nepatří, ale i přesto jsem ho zde umístil, abyste mohli žasnout nad mým talentem pro psaní textu ☺. Pokud chcete taky takový web, ale WordPress není Vaše silná stránka, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.

Zdendaki.net | O webu